Pożyczki internetowe w 3 łatwych krokach

0
4917
Pożyczka online w Zaplo w 3 łatwych krokach

Co sprawia, że pożyczki przez Internet są tak popularne? Minimum formalności oraz pieniądze na koncie w krótkim czasie. Co jest potrzebne, by szybko i w prosty sposób uzyskać zastrzyk gotówki? Na przykład w Zaplo wystarczy kilka minut i telefon z dostępem do Internetu lub komputer.

Pożyczki internetowe – kto może je wziąć?

Potrzebujesz pożyczyć pieniądze? Sprawdź, czy spełniasz warunki, które są niezbędne, by uzyskać pożyczkę przez Internet. Aby gotówka trafiła na twoje konto, musisz:

  • być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i mieszkać na stałe na jej terenie;
  • mieć od 21 do 70 lat;
  • nie figurować w żadnym rejestrze dłużników;
  • mieć zdolność do spłaty zaciągniętego zobowiązania;
  • posiadać konto bankowe prowadzone przez bank w siedzibą w Polsce;
  • założyć Profil Klienta na stronie zaplo.pl.

Jeśli spełniasz te kryteria, istnieje duże prawdopodobieństwo, że twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Pożyczki przez Internet krok po kroku

Spełniasz wszystkie powyższe wstępne wymogi? Zacznij od złożenia wniosku przez Internet. To pierwszy krok, który potrwa dosłownie kilka sekund i jest bardzo łatwy. Za pomocą aplikacji mobilnej lub strony internetowej w nieskomplikowany sposób możesz dostosować pożyczkę do swoich potrzeb.

W prostokącie po prawej stronie, za pomocą suwaka, zaznacz kwotę, którą chcesz pożyczyć, oraz wysokość rat, jaka cię interesuje. Po wybraniu tego, co preferujesz, pojawi się informacja o okresie spłaty, całkowitym koszcie pożyczki, całkowitej kwocie do zapłaty i terminie pierwszej płatności. Jeśli warunki są dla ciebie odpowiednie, kliknij „chcę pożyczkę”. Strona przekieruje cię do formularza rejestracyjnego.

Dokładnie wypełnij dane oraz złóż wymagane oświadczenia. Aby zapewnić ci większe bezpieczeństwo, zostaniesz poproszony o uiszczenie symbolicznej, zwrotnej opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza. Opłata dokonywana z konta bankowego, którego jesteś właścicielem, będzie dodatkowym potwierdzeniem twojej tożsamości oraz da gwarancję, że nikt postronny nie wziął pożyczki na twoje nazwisko. Weryfikacja danych może przebiec znacznie szybciej. Możesz wykonać ją za pośrednictwem systemu INSTATOR, bez konieczności przelewania symbolicznego grosza.

Po wypełnieniu danych, złożeniu wymaganych oświadczeń, uiszczeniu symbolicznej, zwrotnej opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 gr pozostaje tylko uzupełnienie informacji o twoim źródle dochodu oraz wysokości kwoty miesięcznych zobowiązań. Teraz wystarczy czekać na rozpatrzenie wniosku. W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przelane na twoje konto.

Pożyczki internetowe na koncie nawet w 15 minut

Wnioskowana kwota pożyczki może znaleźć się na twoim koncie nawet w kilkanaście minut. W zaplo.pl czas ten liczy się od chwili uzyskania pozytywnej odpowiedzi, nie zaś złożenia wniosku. Wystarczy, że jesteś posiadaczem konta bankowego w jednym z banków, z którymi współpracuje pożyczkodawca, a pieniędzy możesz wypatrywać nawet już po upływie kwadransa. Jeśli masz konto w innym banku, pożyczka wpłynie na Twoje konto wraz z nadchodzącą sesją bankową.

Pożyczki przez Internet – ile możesz pożyczyć i kiedy spłacić?

Kwota, którą możesz pożyczyć w zaplo.pl, waha się od 1000 do 10 000 zł. Przy pożyczce do 5 000 zł nie wymaga się przedstawiania żadnych zaświadczeń. W zależności od potrzeb i predyspozycji okres spłaty możesz wybrać sam z przedziału od 3 do 24 miesięcy.

W przypadku trudności ze spłatą miesięcznej raty możesz skorzystać z tak zwanych wakacji pożyczkowych. To możliwość, którą oferują pożyczkodawcy, mając na uwadze nieprzewidziane wydatki lub sytuacje, w których trudniej wygospodarować kwotę potrzebną na spłatę. W praktyce oznacza to przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc. Na przykład w zaplo.pl, w przypadku pożyczek zaciągniętych na 24 miesiące, możesz skorzystać z niej aż cztery razy. Jeśli propozycja będzie dostępna dla ciebie, dostaniesz powiadomienie mailowe wraz z informacją o kwocie, którą trzeba przelać za przesunięcie terminu spłaty.

Materiał sponsorowany
Artykuł powstał we współpracy z Zaplo sp. z o.o.

Jeśli interesuje cię pożyczka, którą weźmiesz bez wychodzenia z domu, w dosłownie kilka minut, sprawdź zaplo.pl – serwis pożyczek online>>>