Kontakt

Naszym bliskim (oraz sobie) często życzymy dużo zdrowia i pieniędzy. Obie kwestie są istotne w naszym życiu. Niestety czasami ich jakość podupada i jesteśmy zmuszeni szukać natychmiastowych rozwiązań. Na naszej stronie nie rozmawiamy o zdrowiu ale przedstawiamy istniejące rozwiązania, ułatwiające uzyskanie na szybko dodatkowej gotówki.

Wśród nich są znane od lat formy finansowania czyli kredyty udzielane przez tradycyjne banki. W kilku ostatnich latach coraz popularniejsze stają się jednak szybkie pożyczki chwilówki oraz długoterminowe na raty. Charakteryzują się one większą elastycznością, mniejszą ilością formalności (często wystarczy tylko dowód) oraz szybkością otrzymania pieniędzy (nawet w kilkanaście minut od momentu złożenia wniosku). Mogą być jednak dużo droższe od kredytu gotówkowego (pomijając oferty z pierwszą pożyczką za darmo).

W naszym serwisie zamieszczamy aktualne i wiarygodne oferty pożyczek pozabankowych wraz z podstawowymi wymaganiami firm. Szczegółowe koszty oraz dodatkowe informacje na temat każdej oferty znajdziesz na stronie danej instytucji.

UWAGA: Bez względu na to czy zaciągasz kredyt lub pożyczkę, pamiętaj że uzyskane pieniądze trzeba będzie zwrócić (najlepiej w wyznaczonym terminie). Zastanów się trzykrotnie czy na pewno potrzebujesz tych pieniędzy i czy nie możesz ich uzyskać w inny (tańszy) sposób.

Jeżeli masz jakąś sugestię lub zauważyłeś błąd na stronie, prosimy o zgłoszenie poniżej:

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Treść wiadomości